Sünnet Organizasyonu

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günlerinden biri sünnet düğünleridir. Her anne baba çocuğuna hayal ettiği güzellikte bir sünnet düğünü yapmak ister. Haji Lounge olarak sizin ve çocuğunuzun bu mutlu gününü unutulmaz kılmak için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Haji Lounge olarak bu mutlu gününüzde mekan süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, ikram çeşitleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyoruz.  Etrafın balonlarla süslendiği, çocuğunuzun sünnet tahtı ile konfeti gösterisi ile hem çocuğunuzun hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel personelimizle en iyi hizmeti sunduğumuz sünnet organizasyonlarında yemekli – yemeksiz her türlü organizasyonu gerçekleştiriyoruz. 400 kişilik kapalı salonumuz farklı ve kendine özgü dekorasyonuyla birçok ailenin tercihidir.

Hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edindiğimiz profesyonel ekibimizle bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatıyoruz. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için sizleri bekliyoruz. Ve diyoruz ki; Kalite her zaman detaylarda gizlidir.

Menü