Hakkımızda

Düğün, sünnet, doğum günü, nişan, kına, mezuniyet ve özel toplantılarda yemekli – yemeksiz organizasyon seçenekleriyle birçok kişinin tercihi olan HAJİ LOUNGE, güler yüzlü personeliyle size en iyi hizmeti sunuyor.

Farklı ve konforlu dekore edilmiş salonumuzla müşteri memnuniyetine önem veriyor, HAJİ LOUNGE olarak kaliteyi ve sürekliliği ön planda tutuyoruz. Salonun muhteşem dekorasyonunun, konfor ve kaliteyle birleştiği özel gecede mutluluğunuza ortak oluyoruz. 400 kişilik kapalı salonumuzla merkezi bir konumda hizmet veriyoruz. Konukların rahatça ulaşabildiği salonumuz konukların güzel vakit geçirebilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Güler yüzlü ve seçkin personelimizle en iyi hizmeti sunduğumuz düğün, kına, nişan ve mezuniyet organizasyonları, yemekli ve yemeksiz düğün seçenekleriyle birçok kişinin tercihi. Hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edindiğimiz profesyonel ekibimizle bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatıyoruz. Ve diyoruz ki; Kalite her zaman detaylarda gizlidir.

Menü